temizlik hizmeti

Fıstıklık Temizlik Şirketi Ceren temizlik hizmetleri 19 Yıldır temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Ev temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Dış Cephe Temizliği

Fıstıklık temizlik şirketi olarak Ceren Temizlik, Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 ara vermeden hizmet vermektedir.

Fıstıklık temizlik firmaları içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile daimi seçenek sebebi olmayı muvaffak olduk.

Şahinbey temizlik şirketi arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kaidelerine uygun çalışmalarımızla da yeniden tercih edilen temizlik firmaları olarak en ilklerde yerimizi almayı muvaffak olduk.

FISTIKLIK EV TEMİZLİĞİ

Son zamanlarda her çift evlerinin düzenli ve pak olmasını istemektedir.

Bilhassa bayanlar evlerine oldukça titiz bakmakta sürekli toz almakta ve temizliklerini yapmaktadır.

Ancak yapılan temizlikler yalnızca sathi olmakta ve sonrası güne tesir etmemektedir.

ev temizliği ehemmiyetli olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir iştir. ev hanımları bir işte çalışmamalarına karşın günlük ev temizledikleri ve toparladıkları için oldukça fazla yorulmaktadır.

Eger sizlerde Ev temizlik hizmetimizden en iyi sonucu almak isterseniz Gaziantep Temizlik Şirketi olarak tamamiyle makineler kullanılarak ve uzman personellerin tecrübeleri ile evleriniz ideal temizlik düzeyine eriştirilmektedir.

evlerinizin boyutuna ve temizlik vaziyetine göre sizlere özel olarak hazırlanacak ücret listesine, temizlik sırasında kullanılacak temizlik aletleri ve makineleri de dahildir.

Ev ev temizlik hizmetinde yıllardır hizmet veren Gaziantep Ceren Temizlik Şirketi, Onlarca referansı ile işinden ne kadar dikkatli ve titiz olduğunu göstermektedir.

Öncelikli görevi müşteri memnuniyet ve güler yüz asalı olan firmamızda çalışan tecrübeli personeller, işe başlamadan önce eğitilmekte ve şart olan tüm asallar öğretilmektedir.

İnşaat temizliği

gaziantep inşaat temizliği

Eger sizlerde ev temizlik hizmetinden en iyi sonucu almak isterseniz Gaziantep Temizlik Firması Ceren Temizliği seçerek alanında uzman olan personellerimiz eşyalarınızı özenle yerlerinden taşıyacak ve hiçbir zarar gelmeyecek şekilde teknolojiden de faydalanılarak muhafaza edecektir.

Temizlik esnasında ister işlerin başında durabilirsiniz isterseniz işi sadece Gaziantep Temizlik Şirketi Ceren Temizlik firmasının personellerine bırakabilirsiniz.

Ev temizliği sırasında uygulanacak tüm mertebeler hijyen hususlarına dayanmaktadır.

Dezenfekte ve mikroplardan arındırma işlemi büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Firmamızın ev temizliği hizmeti verdiği kimi konular ise şunlardır;

Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği , inşaat sonrası daire / ev temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği,

Taşınma öncesi ev temizliği, Buharlı ev temizliği ve daha pek çoğu. Kaliteli ve doğru firma ile çalışmak istiyorsanız Ceren Temizlik binlerce referansı ile bir telefon uzağınızda.

FISTIKLIK BÜRO TEMİZLİĞİ

Büro Temizliği , verdiğimiz temizlik hizmetlerinde oldukça ehemmiyetli bir yer tutmaktadır.

İşletmeler, müesseseler, büro ve büro çalışanları sabah iş başı yaptıklarında , çalışma ortamlarının temiz ve düzenli olması ayrı olarak hijyenik olmasını isterler.

Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde ihtiyaç duyulan motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha randımanlı olmaları üzerinde tesirli olduğunu ispat etmiştir.

Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir büro ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, ama kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı belirlemiştir.

Ayrı olarak personelin sıhhati üzerinde direk tesirli olan büro temizlik ve hijyen uygulamalarının vaktinde ve rutin olarak yapılması, yeniden personelinizin zamanının büyük bir bölümünü lavabolarda şahsi temizliğe harcamamasına, ve çalışma alanında daha verimli olmasına büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

Bunun yanında insanlar zamanlarının çoğunu evlerinden daha fazla ofislerinde geçirirler.

FISTIKLIK VİLLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Villalarda bulunan mobilyalarınızı, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.

Villa temizlik hizmetleri ve buna benzer tüm mekanlarınız için periyodik olarak veya siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda değerlendirilerek optimal (en üst kalitede) hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Ceren temizlik firmamız villa temizliğinde Kalite – İdare – Sistem dahilinde hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Villa temizliği; Eşyalı villa temizliği, tadilat sonrası villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Fıstıklık Buharlı Temizlik Şirketi

Gaziantep’te Buharlı temizlik hizmetinin Yararları, Buharlı Temizlik Makinesi hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir makinedir.

Daha az zamanda, daha az güç sarf ederek, çok daha fazla iş yapabilirsiniz.

Deterjan ve kimyevi madde kullanmadan en zor temizliğin üstesinden kolayca gelir.

Kanserojen maddeler içeren zehirli kimyeviler ve atıklarından kurtulur, gerçek bir etraf arkadaşı ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşursunuz.

Mutfak, tuvalet, banyo temizliğinde, seramik ve fayans yüzeylerde oluşan kirleri kolayca çıkaran, katiyen vazgeçemeyeceğiniz bir üründür.

Zengin aksesuarları sayesinde, geniş yüzeylerin yanı sıra erişilmesi zor, dar ve küçük noktaları bile rahatça temizleyebilir. 150-160 derece sıcaklıkla; mikrop, ev tozları, mite gibi mikroskopik canlıların öldürülmesini sağlar.

Buharlı Temizleyici kullanmakla, kimyevilerin sıhhatimize verdiği zararlardan kurtulur; evnizin yada iş yerinizin daha uzun müddet temiz kalmasını sağlarsınız.