okul temizlik şirketi

Okul Temizliği, Gaziantep Okul Temizliği Hizmetleri ve Fiyatları İçin tıklayınız. Kurumsal Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi.

Okullar her gün onlarca çocuğun eğitim için bulunduğu ve çok hızlı bir şekilde kirlenebilen ortamlardır.

Okullarda bilhassa taban ve tuvalet kirlenmesi çok hızlı gerçekleşmektedir.

Okul Temizliği Hizmetleri

Bu arada sınıflarda, bürolarda, kantinde ve bahçede oluşan kirlilikler de ayrı bir ehemmiyete sahiptir.

Bu vaziyetlerin giderilmesi emeliyle firmamızın vermiş olduğu okul temizliği hizmeti bir hayli okulda düzenli şekilde uygulanmaktadır.

Okullarda çocukların ve personellerin sıhhatli bir şekilde eğitime devam edebilmesi emeliyle tüm kullanım alanları detaylı bir şekilde temizlenerek mikroorganizma faaliyetlerinin önlenmesi ve hijyenik bir ortam oluşturulması amaçlanır.

Bu sayede okullarda sıhhat meseleleri yaşanmadan, kaliteli ve doğru bir eğitim gerçekleştirilebilir.

Okul Temizliği Gaziantep

Okullarda sıhhatli ortamların oluşturulabilmesi için yalnızca belirli vakitlerde değil daimi olarak temizlik koşullarının sağlanması gerekmektedir.

Bu yüzden okul temizleme hizmetlerinin periyodik olarak alınması daha doğru olacaktır.

Bilhassa mevsim değişimlerinde ve haftalık tatillerde temizlik işlemlerinin yapılması sayesinde okullarda süreklilik sağlanabilecek şekilde temiz bir ortam oluşturulabilir.

Bu temizlik koşullarının sağlanmasında en ehemmiyetli nokta işlemlerin okulun müsait olduğu ve eğitimin bulunmadığı vakitlerde yapılmasıdır.

Zira okul içerisinde eğitim verilen vakitte temizlik yapılması işlemlerin detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesini engelleyeceğinden dolayı en doğru zamanlama eğitimin yapılmadığı akşam saatleri veya hafta sonları olmaktadır.

Ayrı olarak eğitime ara verilen tatil dönemlerinde de temizlik işlemleri rutin bir şekilde sürdürülmelidir.

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

Okullarda rutin bir şekilde uygulanan ve sağlık ortamı oluşturan okul temizliği hizmetleri geniş bir işlem dahilinde gerçekleştirilir. Firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılırken evvela okul idareleri ile görüşülerek bir temizlik tasarısı oluşturulur.

Bu konuyla alakalı talebelere de bilgilendirme yapılarak temizliğin daimi olması sağlanır.

Temizlik işlemleri dahilinde evvela tuvaletler ve sınıflar havalandırarak hijyenik bir ortam sağlanması için ihtiyaç duyulan dezenfektanlar ile taban ve diğer teferruatlar özen ile temizlenir.

Daha sonrasında lavabolarda sıvı sabun kullanılması için şartlar sağlanır. Okullardaki çöp kovaları temizliği yapıldıktan sonra taban temizlikleri bitirir.

Ayrı olarak okul kantininde ve bahçesinde de gerekli temizlik işlemleri yapılarak dış ortamdan mikroorganizma bulaşması engellenir.

firmamızı degerlendirin.

User Rating: Be the first one !