su baskını temizlik hizmeti

Su Baskını Temizliği, Gaziantep Su Baskını Temizliği Şirketi, Su Basması Temizliği, Su Basması Temizlik, Su Baskını Sonrası Temizlik Fİrması

Su Baskını temizliği Ev ve iş yerlerinizde olan su baskını, yağmur sonrası oluşan su baskın baskını, yangın söndürülmesi neticeninde oluşan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek ve bu alanda sizlere en kaliteli hizmeti vermek için

Ceren Temizlik Şirketinde tüm ekipmanlarımız ve personellerimiz uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz.

hava koşulları, dere yatağına kurulan hane ve iş yerleri, yetersiz alt yapı gibi sebepler ile su baskını yıkımlarını sık sık yaşamaktayız.

Su baskını sonrası temizlik hizmeti oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Kendi olanaklarınız ile bunu yapmaya kalkışırsanız bir hayli mesele yaşarsınız. Hayat alanınızda su baskını yaşadığınız vakit tek problem oluşan ıslaklık değildir.

Dışarıdan içeri su ile birlikte giren çamur, çöpler ve lağım suları da oldukça can sıkıcıdır.

Su ve su baskın baskını sonrasında oluşan bu birikintilerinin, çamurların temizlenmesi ve hijyenik bir ortamın sağlanması için ihtiyaç duyulan olan temizliğin yapılarak size ilk günkü rahatlığınıza ve konforunuza tekrar kavuşacağınızı garanti ediyoruz.

Gaziantep Temizlik Şirketleri

Su baskını neticeninde oluşan su birikintilerini boşaltma işlemini endüstri tipi makinelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Su baskını neticeninde oluşan su birikintisinin yerden yüksekliği boşaltma işleminde ehemmiyetlidir.

Biriken suyun yüksekliği 1 ila 4 santimetre ise vakum makineleri ile, 4 cm den daha yüksek olan su birikintileri ise su tahliye motorları ile boşaltıyoruz.

gaziantep merdiven temizlik şirketi

merdiven temizliği

Hayat alanınızı su bastığı zaman tabii olarak bu pis ve mikroplu su, eşyalarınızın altlarına, içlerine girebilir, tabanlar parke veyahut laminant döşeme ise içlerine sızabilir, dolaplarınızın içine girebilir.

Bu sızıntılar ilerleyen zamanlarda çok ciddi mikrobik hastalıklar yaşamanıza kapı aralayabilir.

Gaziantep Ceren Temizlik Şirketi

olarak, su baskını neticeninde oluşan tüm bu su sızıntılarını saptıyoruz ve kontrol altına alarak, buhar makineleri ile dezenfekte işlemini gerçekleştirerek gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Hayat alanınızı sıhhatli, yaşanılacak bir hale getiriyoruz.

Zira su sızıntıları her ne kadar küçük olsa da, ehemmiyetsiz gibi görünse de kalıcı hasarların, hastalıkların oluşmasındaki en ehemmiyetli etkenlerdir. Eviniz, iş yeriniz, büronuz, fabrikanız veyahut değişik bir hayat alanınız da bu problemi yaşayabilirsiniz.

Su boşaltma işi gerçekleştirildikten sonra ise su baskını yaşanan alanın tekrar yaşanılabilir bir hale gelmesi için ve oluşan kirliliğin yok edilmesi emeli ile ihtiyaç duyulan kimyevi temizlik ürünleri ile temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.

Hayat alanınızın su baskını yaşanmadan evvelki haline dönmesi için işinin ehli profesyonel ekibimiz ile size hizmet etmeye devam ediyoruz.

Su baskını neticeninde oluşan ıslaklığın kuruması da mevsim koşullarına, su baskınının verdiği zarara ve hayat alanınızın bulunduğu konuma göre farklık gösterir.

Oluşan bu ıslaklığı en kısa müddette ortadan kaldırarak, su baskını sonrası tabanda, duvarlarda, tavanda oluşabilecek küf, pas, mantar ya da kireç oluşumunu engellemek için zamanında ve gerekli olan müdahaleleri yaparak, size en kaliteli ve emin hizmeti sunmak için işinin uzmanı ekip arkadaşlarımız ile en yüksek çaba gösteriyoruz.

Ceren Temizlik Şirketi, yaşadığınız bu ehemmiyetli meselede yanınızda bulunarak, hayat alanınızın ilk günkü haline dönmesi için en son model endüstri tipi teknolojik makineleri ile, müşterilerimizin sıhhatini savunmak bizim görevimizdir.

prensibi ile en kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak, işinde uzman olan ve tüm sosyal teminatları şirketimiz tarafından sağlanmış olan uzman personellerimiz ile size hizmet etmeye hazırdır.

Yaşadığınız bu yıkımı en kısa müddette atlatıp, yaşam alanınızın ilk haline dönmesi için Temizlik ve kurutma işlerinde yanınızda bulunup size hizmet etmek istiyoruz. Sizde Hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

firmamızı degerlendirin.

User Rating: Be the first one !